Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| detské ihrisko KARIBU FRIEDA 91175 LG1850 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
721,95 €
722,23 € |
| Cena s DPH |
888,00 €
888,34 € |
| Ušetríte | 0% / 0,34 € |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | Detské ihriská |
| Odporúčaný vek | od 3 do 12 rokov |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Farba | prírodná |
| Hracia veža | áno |
| Hojdačka | nie |
| Určenie | unisex |
| Vrátane šmýkačky | nie |
| Impregnácia | nie |
| Zastavaná plocha | 1,14m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,07m |
| Výška (vonkajšia) | 2,91m |
| Šírka (vonkajšia) | 1,07m |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | 6ks |
| Hmotnosť | 170kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.