Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU FASSAUNA 1 (92821) LG1979 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
2 524,17 €
2 806,14 € |
| Cena s DPH |
3 104,73 €
3 451,55 € |
| Ušetříte | 11% / 346,83 € |
| Dostupnost | Skladom u dodávateľa |
| Parametry | |
| Značka | KARIBU |
| Typ sauny | fínske sauny vonkajšie |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vonkajšie sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrk |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | jednokrídlové na pántoch s izolačným sklom |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 2x / šírka 55 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrická kamna |
| Odporúčaný výkon kachlí | 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 2,24m |
| Hĺbka k stene | 1,78m |
| Výška (vonkajšia) | 2,29m |
| Hmotnosť | 613kg |
| Farba | drevo |
| Plocha strechy | m2 |
| Podlaha pribalená | áno |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.