Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| detský domček KARIBU KALLE (44577) natur LG4494 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 861,45 € |
| Cena s DPH | 1 059,58 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Značka | KARIBU |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | drevené domčeky |
| Odporúčaný vek | od 3 let |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Farba | prírodná |
| Určenie | unisex |
| Impregnácia | nie |
| Zastavaná plocha | 3,92m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,84m |
| Výška (vonkajšia) | 2,32m |
| Šírka (vonkajšia) | 2,13m |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | ks |
| Hmotnosť | 328kg |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.