Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| vyvýšený záhon s pareniskom VITAVIA GAIA JUMBO sklo 3 mm čierny LG3739 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
378,86 €
379,04 € |
| Cena s DPH |
466,00 €
466,22 € |
| Ušetríte | 0% / 0,22 € |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Značka | VITAVIA GARDEN |
| Kategória | parenisko |
| Hmotnosť | kg |
| Farba | čierna |
| Str. okná | 4ks |
| Zastavaná plocha | 0,98m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 1,22m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,83m |
| Výška (vonkajšia) | 1,03 / 1,37m |
| Materiál konštrukcie | hliníkové parenisko |
| Max. zaťaženie snehom | kg/m2 |
| Výrobca | VITAVIA GARDEN |
| Materiál zasklenia | kalené sklo 3 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.