Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| plechový domček LANITPLAST MARBURG 108 ANTRACIT LG4018 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
1 132,50 €
1 195,63 € |
| Cena s DPH |
1 392,98 €
1 470,62 € |
| Ušetríte | 6% / 77,64 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Kategória | kovové domčeky |
| Zastavaná plocha | 5,80m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,11m |
| Šírka (vonkajšia) | 2,75m |
| Výška (vonkajšia) | 2,22m |
| Dvere | dvojité na pántoch |
| Šírka dverí | 1,06m |
| Výška dverí | 1,78m |
| Materiál konštrukcie | pozinkovaný plech 0,5 - 1,2 mm |
| Hrúbka steny | pozinkovaný plech 0,4mm |
| Typ strechy | pultová (plochá) |
| Výrobca | LANIT PLAST |
| Podlaha pribalená | nie |
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | 199kg |
| Str. okná | ks |
| Stenové okno | 1ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.