Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| príručný stôl 66 cm LIFETIME 80251 LG1189 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
36,59 €
48,38 € |
| Cena s DPH |
45,00 €
59,51 € |
| Ušetríte | 32% / 14,51 € |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Farba | biela |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,66m |
| Hmotnosť | 5kg |
| Šírka (vonkajšia) | 0,46m |
| Výrobca | LIFETIME |
| Materiál | kov / plast |
| Kategória | stôl |
| Výška (vonkajšia) | 0,61 - 0,71m |
| Krajina pôvodu | USA |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.