Remove from comparison
|
|
|---|---|
| skleník VITAVIA TRITON 2500 PC 6 mm strieborný LG3648 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
425,20 €
452,13 € |
| Price incl. VAT |
523,00 €
556,12 € |
| Save | 6% / 33,12 € |
| Availability | Dočasne vypredané |
| Parameters | |
| Kategória | klasický skleník so sedlovou strechou |
| Hmotnosť | 48,6kg |
| Farba | strieborná |
| Str. okná | 1xks |
| Zastavaná plocha | 2,59m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 1,98m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,31m |
| Výška (vonkajšia) | 2,07m |
| Dvere | jednokrídlové na pántoch |
| Šírka dverí | 0,61m |
| Výška dverí | 1,64m |
| Ukotvenie presklenia | presklenie zasunuté v AL profile |
| Materiál konštrukcie | hliníkový skleník |
| Záruka na konštrukciu | 15 rokov na vybrané vlastnosti AL konštrukcia |
| Záruka na presklenie | zmluvné - 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím |
| Max. zaťaženie snehom | kg/m2 |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Základna pribalená | AKCIA - základňa k skleníku ZADARMO |
| Materiál zasklenia | polykarbonát 6 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.