Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| záhradný altán KARIBU LISABON 28744 LG2485 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
515,83 €
521,85 € |
| Cena s DPH |
634,48 €
641,88 € |
| Ušetříte | 1% / 7,40 € |
| Dostupnost | Skladom u dodávateľa |
| Parametry | |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Zastavaná plocha | 7,77m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 2,60m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,99m |
| Výška (vonkajšia) | 2,80m |
| Výška steny | 1,99m |
| Farba | drevo |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Hmotnosť | 200kg |
| Plocha strechy | 10m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | 75kg/m2 |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.