Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| pavilon VITAVIA HELENA 7000 strieborný LG293 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
2 453,66 €
2 453,80 € |
| Cena s DPH |
3 018,00 €
3 018,17 € |
| Ušetríte | 0% / 0,17 € |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Značka | VITAVIA GARDEN |
| Hmotnosť | 261kg |
| Farba | strieborná |
| Str. okná | 1xks |
| Zastavaná plocha | 7,21m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 2,66m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,71m |
| Výška (vonkajšia) | 2,39m |
| Dvere | posuvné dvojkrídlové |
| Ukotvenie presklenia | presklenie zasunuté v AL profiloch |
| Materiál konštrukcie | hliníkový skleník |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.