Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| záhradný pavilón VITAVIA HERA 9000 čierny LG651 | |
|
|
|
| Prix HT | 2 120,83 € |
| Prix TTC | 2 608,63 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | Skladom |
| Paramètres | |
| Kategória | pavilon |
| Hmotnosť | 265kg |
| Farba | čierna |
| Str. okná | 3xks |
| Zastavaná plocha | 10,24m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 3,20 - 3,80m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,20 - 3,80m |
| Výška (vonkajšia) | 3,00m |
| Dvere | dvojkrídlové posuvné |
| Šírka dverí | 0,8m |
| Výška dverí | 1,77m |
| Ukotvenie presklenia | oceľové sponky |
| Materiál konštrukcie | hliníkový skleník |
| Záruka na konštrukciu | 15 rokov na vybrané vlastnosti AL konštrukcie |
| Záruka na presklenie | 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Základna pribalená | áno |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
| Materiál zasklenia | kalené sklo 3 mm + polykarbonát 6 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.