Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| záhradný pavilón VITAVIA HERA 9000 zelený LG650 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
2 160,98 €
2 401,28 € |
| Cena s DPH |
2 658,00 €
2 953,57 € |
| Ušetříte | 11% / 295,57 € |
| Dostupnost | Skladom |
| Parametry | |
| Kategória | pavilon |
| Hmotnosť | 265kg |
| Farba | zelená |
| Str. okná | 3xks |
| Zastavaná plocha | 10,24m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 3,20 - 3,80m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,20 - 3,80m |
| Výška (vonkajšia) | 3,00m |
| Dvere | dvojkrídlové posuvné |
| Šírka dverí | 0,8m |
| Výška dverí | 1,77m |
| Ukotvenie presklenia | oceľové sponky |
| Materiál konštrukcie | hliníkový skleník |
| Záruka na konštrukciu | 15 rokov na vybrané vlastnosti AL konštrukcie |
| Záruka na presklenie | 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Základna pribalená | áno |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
| Materiál zasklenia | kalené sklo 3 mm + polykarbonát 6 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.