Hliníkový záhradný altán, rozmery 297 x 297 cm, konštrukcia farby antracit, strecha - bronz komôrkový polykarbonát 6 mm.
Záhradný hliníkový altán LANITPLAST 33 poskytuje potrebný tieň pre posedenie na záhrade. Nejedná sa o bežný ľahký altánok s trúbkovou skladacou konštrukciou (aké sú bežne ku kúpe v hobbymarketoch), ale o masívny výrobok zhotovený zo silných vzájomne zoskrutkovaných hliníkových profilov (sila 1,0 mm) určený pre pevnú montáž k zemi pomocou pätiek. Hliníkové profily sú ochránené práškovou vypaľovacou farbou v tmavo šedom odtieni - antracit. Spojky jednotlivých profilov sú vyrobené z lakovaného pozinkovaného oceľového plechu 1,5 mm. Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je použitý výhradne kvalitný polykarbonát MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia), ktorý v ČR prešiel náročnými testami v štátom akreditovaných skúšobniach ako stavebný materiál. Zmluvná predĺžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť polykarbonátu od krupobitia je u produktov od LANIT PLASTU samozrejmosťou. Strecha tohto modelu altánku je vyrobená z bronzového komôrkového polykarbonátu 6 mm.
Veľkou prednosťou tohto modelu altánku je to, že ho dodávame ako jednoduchú stavebnicu. Každý si altánok môže bez problémov postaviť sám, kde chce a kedy chce. Nie je nutné zložito zháňať odbornú firmu alebo remeselníka, ktorý by altánok postavil. Stavba altán LANITPLAST 33 je pre domáceho majstra relatívne jednoduchá a zvládnu ju dve až tri osoby.
Krátky popis:
Upozornenie:
Rozmer balenia:
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | 54kg |
| Šírka (vonkajšia) | 2,97m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,97m |
| Výška (vonkajšia) | 2,56m |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Výrobca | LANIT PLAST |
| Kategória | záhradné altány |
| Zastavaná plocha | 9m2 |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Materiál střechy | polykarbonát 6 mm bronz |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2454 | 35 |
| Interný sklad 10 | LG2454 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG2454 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG2454 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2454 | 0 |
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.