Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| záhradný altán KARIBU SEVILLA 28743 LG1939 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 980,00 € |
| Cena s DPH | 1 205,40 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Zastavaná plocha | 11,56m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 3,40m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,40m |
| Výška (vonkajšia) | 2,90m |
| Výška steny | 1,99m |
| Farba | drevo |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Hmotnosť | 311kg |
| Plocha strechy | 12,8m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | 75kg/m2 |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.