Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| záhradný altán KARIBU PERIDA 68825 vr. čierneho strešného šindľa LG1844 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1 583,67 € |
| Cena s DPH | 1 947,92 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Zastavaná plocha | 16,73m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 3,45m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 4,85m |
| Výška (vonkajšia) | 2,96m |
| Výška steny | 2,1m |
| Farba | drevo |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Hmotnosť | 640kg |
| Plocha strechy | 16m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | 75kg/m2 |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.