Antracitový záhradný domček G21 GAH 706 je vyrobený z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástrek. Konštrukcia je tiež oceľová a pozinkovaná. Je ideálny na celoročné uskladnenie záhradného náradia.
Potrebujete uskladniť záhradné náradie, bicykle, kosačku, príslušenstvo k bazénu alebo veci, ktoré sa vám nezmestia do úložného priestoru v dome? V tom prípade je pre vás ideálny záhradný domček G21 GAH 706.
Záhradné domčeky na náradie v modernom dizajne sa hodia do každej záhrady. Vstupné dvere sú dostatočne široké, preto do domčeka pohodlne uložíte svoje náradie, záhradný fúrik aj vonkajší nábytok.
Záhradný domček G21 GAH 706 je vyrobený z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,25 – 0,30 mm. Povrch je pozinkovaný a má práškový nástrek. Jeho oceľová konštrukcia je pozinkovaná a je opatrená ventilačnými mriežkami.
WPC podlahou v záhradnom domčeku nepotrebujete základňu?
WPC podlahy pre
záhradné domčeky sú praktickým riešením - ľahko ich nainštalujete, odolný drevoplast znesie namáhanie aj väčšiu záťaž,
je úplne bezúdržbový a praktický.
| Značka | G21 |
| Model | GAH 706 |
| Určenie | záhradný domček |
| Farebné prevedenie | antracit |
| Materiál | oceľový plech |
| Zaťaženie strechy | do 90 kg / m2 |
| Rozmery vonkajšie (Š x V x H) | 277 x 198 x 255 cm |
| Rozmery vnútorné (Š x V x H) | 267 x 193 x 245 cm |
| Rozmer dverí | 117 x 160 cm |
| Rozmery balenia (Š x V x H) | 172 x 71 x 14 cm |
| Hmotnosť | 85 kg |
| Značka | G21 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 63900692 | 35 |
| Interný sklad 10 | 63900692 | 0 |
| Interný sklad 7 | 63900692 | 0 |
| Interný sklad 8 | 63900692 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 63900692 | 0 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 63900692 | Skladom | 485,90 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 63900692 | 35 ks |
| Interný sklad 10 | 63900692 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 63900692 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 63900692 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 63900692 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.