Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| plechový domček LANITPLAST HALLE 94 ANTRACIT LG4024 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
265,85 €
265,92 € |
| Cena s DPH |
327,00 €
327,08 € |
| Ušetríte | 0% / 0,08 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Kategória | kovové domčeky |
| Zastavaná plocha | 3,12m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,17m |
| Šírka (vonkajšia) | 2,67m |
| Výška (vonkajšia) | 1,71m |
| Dvere | dvojité posuvné |
| Šírka dverí | 0,91m |
| Výška dverí | 1,51m |
| Materiál konštrukcie | pozinkovaný plech |
| Hrúbka steny | pozinkovaný plech 0,22 - 0,35mm |
| Typ strechy | pultová (plochá) |
| Výrobca | LANIT PLAST |
| Podlaha pribalená | nie |
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | 50 kg |
| Str. okná | ks |
| Stenové okno | ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.