Antracitový záhradný domček G21 GAH 884 je vyrobený z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástrek. Konštrukcia je tiež oceľová a pozinkovaná. Je ideálny na celoročné uskladnenie záhradného náradia.
Potrebujete uskladniť záhradné náradie, bicykle, kosačku, príslušenstvo k bazénu alebo veci, ktoré sa vám nezmestia do úložného priestoru v dome? V tom prípade je pre vás ideálny záhradný domček G21 GAH 884.
Záhradné domčeky na náradie v modernom dizajne sa hodia do každej záhrady. Vstupné dvere sú dostatočne široké, preto do domčeka pohodlne uložíte svoje náradie, záhradný fúrik aj vonkajší nábytok.
Záhradný domček G21 GAH 884 je vyrobený z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,25 – 0,30 mm. Povrch je pozinkovaný a má práškový nástrek. Jeho oceľová konštrukcia je pozinkovaná a je opatrená ventilačnými mriežkami.
WPC podlahou v záhradnom domčeku nepotrebujete základňu?
WPC podlahy pre
záhradné domčeky sú praktickým riešením - ľahko ich nainštalujete, odolný drevoplast znesie namáhanie aj väčšiu záťaž,
je úplne bezúdržbový a praktický.
| Značka | G21 |
| Model | GAH 884 |
| Určenie | záhradný domček |
| Farebné prevedenie | antracit |
| Materiál | oceľový plech |
| Zaťaženie strechy | do 90 kg / m2 |
| Rozmery vonkajšie (Š x V x H) | 277 x 198 x 319 cm |
| Rozmery vnútorné (Š x V x H) | 267 x 193 x 309 cm |
| Rozmer dverí | 117 x 160 cm |
| Rozmery balenia - 2 krabice (Š x V x H) | 176 x 72 x 12 cm, 188 x 25,5 x 18 cm |
| Hmotnosť | 115 kg |
| Značka | G21 |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 63900693 | 35 |
| Interný sklad 10 | 63900693 | 0 |
| Interný sklad 7 | 63900693 | 0 |
| Interný sklad 8 | 63900693 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 63900693 | 0 |
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| 63900693 | Skladom | 569,50 € incl. VAT |
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 63900693 | 35 pcs |
| Interný sklad 10 | 63900693 | 0 pcs |
| Interný sklad 7 | 63900693 | 0 pcs |
| Interný sklad 8 | 63900693 | 0 pcs |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 63900693 | 0 pcs |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.