Hliníkový šesťstenný skleník, priemer 320-380 cm, zelená farba, steny bezp. sklo 3 mm + strecha polykarbonát 6 mm.
Výrobca - VITAVIA GARDEN - Veľká Británia
Pavilón HERA 9000 je zaradený do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov. Presklenie je z klasického číreho bezpečnostného skla sily 3 mm (steny) a z nerozbitného komôrkového polykarbonátu 6 mm (strecha). Polykarbonát - vysoko kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne) od európskeho výrobcu. Polykarbonát i sklo sú do hliníkových profilov uchytené pomocou oceľových sponiek. Súčasťou pavilónu je aj pozinkovaná oceľová základňa s výškou 6 cm. Na nerozbitnosť polykarbonátu od krupobitia poskytujeme predĺženú zmluvnú záruku v dĺžke 10 rokov.
Pavilón HERA 9000 dodávame v troch farbách konštrukcie - kovovo strieborná (eloxovaný hliník) alebo v zelenom alebo v čiernom laku. Kovovo strieborná verzia býva obvykle skladom (pozri informáciu hore vedľa obrázkov) a zelená a čierna verzie sú vždy na objednávku s dodaním do 3 - 4 týždňov.
Spôsob ukotvenia presklenia:
strecha - polykarbonát je zasunutý do AL profilu
boky - sklo je ukotvené pomocou zaklapávacej lišty
Krátký popis:
Obsahom balenia sú dvojkrídlové posuvné dvere (š x v otvoru = 80 x 177 cm), AL profily, presklenie, lakovaná oceľová pozinkovaná základňa, 3x výklopné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Drevená podlaha z vyobrazení nie je obsahom balenia. Skleník možné postaviť len na základňu z pozinkovaného plechu (obsahom balenia). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.
Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v papierovom kartóne. Presklenie je zabalené v nevratné drevenej debne. Výrobok je určený pre súkromné (domáce) využitie.
Upozornenie:
| Farba | zelená |
| Hmotnosť | 265kg |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
| Šírka (vonkajšia) | 3,20 - 3,80m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,20 - 3,80m |
| Výška (vonkajšia) | 3,00m |
| Materiál konštrukcie | hliníkový skleník |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Kategória | pavilon |
| Str. okná | 3xks |
| Zastavaná plocha | 10,24m2 |
| Dvere | dvojkrídlové posuvné |
| Šírka dverí | 0,8m |
| Výška dverí | 1,77m |
| Ukotvenie presklenia | oceľové sponky |
| Materiál zasklenia | kalené sklo 3 mm + polykarbonát 6 mm |
| Záruka na presklenie | 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím |
| Základna pribalená | áno |
| Záruka na konštrukciu | 15 rokov na vybrané vlastnosti AL konštrukcie |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG650 | 5 |
| Interný sklad 10 | LG650 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG650 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG650 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG650 | 0 |
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.