Jedálenská stolička.
Varianty
Moderní jídelní židle je čalouněna sametovou látkou modré barvy s prošitím opěráku.
Kovová podnož je lakovaná matnou černou barvou a je opatřena černými plastovými kluzáky, které snižují riziko poškození Vaší podlahy. Nosnost židle je až 100 kg.
Parametre:
| Značka | Autronic |
| Počet balení | 1 |
| Výška (cm) | 98 |
| Šířka (cm) | 44 |
| Hloubka (cm) | 50 |
| Karton1 | 87x46,5x37 |
| Demontované | Ano |
| Dekor | Samet |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 44 cm |
| Nosnost (kg) | 100 |
| Materiál sedáku | Látka |
| Barva kostry | Černá |
| Barva sedáku | Modrá |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Materiál nohou | Kov |
| Výška dílu A (cm) | 47 cm |
| Výška dílu B (cm) | 41 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 149192-149769 | 0 |
| Interný sklad 10 | 149192-149769 | 0 |
| Interný sklad 7 | 149192-149769 | 0 |
| Interný sklad 8 | 149192-149769 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 149192-149769 | 2 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 149192-149769 | Skladom |
29,73 €
s DPH 33,83 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 149192-149769 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 149192-149769 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 149192-149769 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 149192-149769 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 149192-149769 | 2 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.