Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| detská preliezačka LIFETIME GEODOME 101301 LG1196 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 337,50 € |
| Cena s DPH | 415,13 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Výrobca | LIFETIME |
| Kategória | preliezačky |
| Odporúčaný vek | 3 - 10 |
| Materiál konštrukcie | oceľové trubky |
| Farba | multi |
| Zastavaná plocha | 9,3m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,05m |
| Výška (vonkajšia) | 1,52m |
| Šírka (vonkajšia) | 3,05m |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | ks |
| Hmotnosť | 48kg |
| Krajina pôvodu | USA |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.