Homogenizovaný nástavec G21 na výrobu zmrzliny a orechového masla pre odšťavovače Chamber a Gourmet

Homogenizačný nástavec G21 na výrobu zmrzliny a orechového masla pre odšťavovače Gourmet horizontal a Chamber horizontal je praktický pre výrobu zmrzliny, sorbetov alebo orechového masla z kešu, mandlí, makadamových alebo lieskových orieškov.

Predaj skončil
Domáca ovocná zmrzlina. V tých troch slovách je všetko. Osvieženie. Ochladenie. Pôžitok. Pauza v práci alebo sladká bodka za úspešným dňom. Slasť rozpustená na jazyku. Naplňte si misky a poháre.

Čisté vitamíny, žiadna chémia


Stačí k tomu drobnosť, doplnok pre odšťavovače Chamber a Gourmet. Homogenizačným nástavcom rozšírite schopnosti svojho odšťavovača a obohatíte ho o ďalšiu výhodu. Teraz vám okrem zdravých ovocných a zeleninových štiav, mletia mäsa alebo výroby cestovín bude pripravovať aj ovocné zmrzliny a sorbety. Bez pridaných cukrov a bez chémie. Z ovocia, ktoré ste si vybrali.Nedoceniteľný pomocník pro RAW i fitness

Jednou z najobľúbenejších potravín vo svete zdravej výživy a RAW je orechové maslo. Arašidové, mandľové, makadamiové alebo pekanové. Každé má svoje klady, každé chutí niekomu inému. Teraz ich už nemusíte kupovať po pohároch. Urobte si sami to, ktoré máte najradšej. Také, ktoré poteší vaše chuťové bunky, prospeje vašej siluete a doplní váš zdravý životný štýl.

Prestaňte sa už zasnene usmievať na displej. Bežte si pre lyžičky.Parametre:


Rozmery: 7,5 x 12,5 x 7,5 cm
Hmotnosť: 0,2 kg

Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Interný sklad 7 60081203 0
Interný sklad 8 60081203 0
Svätoplukova - prevádzka osobného odberu 60081203 1
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,