| Hmotnosť | 46,12 kg |
| Objem | 0.1050 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420203989579 |
| EAN | 33420203989588 |
| EAN | 33420203989560 |
| EAN | 33420203989551 |
| EAN | 33420203989542 |
| Balenie | Balík č. 3, 8,6×8,6×8,6 cm, 46,12 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 10,7×10,7×10,7 cm, 46,12 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 5,1×5,1×5,1 cm, 46,12 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 5,2×5,2×5,2 cm, 46,12 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 7,8×7,8×7,8 cm, 46,12 kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000403897 | Skladom u dodávateľa | 209,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000403897 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000403897 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000403897 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000403897 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000403897 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.