Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| záhradný pavilón VITAVIA HERA 4500 strieborný LG54 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
1 040,65 €
1 391,89 € |
| Cena s DPH |
1 280,00 €
1 712,03 € |
| Ušetríte | 34% / 432,03 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | VITAVIA GARDEN |
| Kategória | pavilon |
| Hmotnosť | 174kg |
| Farba | strieborná |
| Str. okná | 1xks |
| Zastavaná plocha | 5,29m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 2,30 - 2,56m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,30 - 2,56m |
| Výška (vonkajšia) | 2,57m |
| Dvere | jednokrídlové posuvné |
| Šírka dverí | 0,62m |
| Výška dverí | 1,77m |
| Ukotvenie presklenia | oceľové sponky |
| Materiál konštrukcie | hliníkový skleník |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Základna pribalená | ano |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
| Materiál zasklenia | kalené sklo 3 mm + polykarbonát 6 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.